Copyright © 2005 by "MASTERTEL"  ·  All Rights reserved  ·  E-Mail: gkk@mastertel.com.pl
Systemy zabezpieczeń
Systemy zabezpieczeń takie jak monitoring, alarm czy kontrola dostępu to systemy dbające o bezpieczeństwo osób i mienia. Sprawdzają się zarówno w małych obiektach (dom, biuro, sklep) jak również w wielkopowierzchniowych czy rozproszonych systemach video dozoru.

Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonawstwem wyżej wymienionych systemów. W ofercie posiadamy systemy analogowe jak i cyfrowe czy IP. Dzięki temu możemy dobrać rozwiązanie spełniające potrzeby każdego użytkownika. 
System CCTV to powszechnie zwany monitoring czy telewizja przemysłowa - wykorzystywany głównie do podglądu monitorowania obiektów poprzez zdalny podgląd video z możliwością rejestracji obrazu w sytuacjach alarmowych takich jak wykryty ruch czy naruszenie chronionej strefy. Instalacja systemu monitoringu pozwala podglądać chroniony obiekt z dowolnego zakątka świata poprzez telefon komórkowy czy tablet. Istnieje również możliwość uruchomienia transmisji audio/video co znacznie poprawia ocenę sytuacji w przypadku alarmu.
Do systemów zabezpieczeń zalicza się również system SSWiN potocznie zwany system alarmowy - jego funkcjonalność może być ściśle powiązana z systemem monitoringu czy kontroli dostępu. Systemy alarmowe nie tylko informują o naruszeniu chronionej strefy - mogą również służyć jako automatyka domowa umożliwiając sterowanie przekaźnikami z pozycji telefonu komórkowego.
Kontrola dostępu ma za zadanie kontrolować dostęp do chronionych pomieszczeń poprzez autoryzację przejścia. Ścisła kontrola pozwala na uniknięcie dostępu do takich pomieszczeń jak serwerownia czy archiwum nieupoważnionym osobom. Kontrolę dostępu możemy również zastosować w domu mieszkalnym poprzez system domofonowy.
Najczęściej stosowany jako pierwsza bariera przez intruzem bądź nieproszonym gościem - domofon to również cześć systemu zabezpieczeń. Domofon może być w wersji audio lub audio/video czyli videodomofon.
CCTV
SSWIN
KD
Domofon
usługi komputerowe kraków
Odzyskiwanie danych ARVIKA
Odzyskiwanie danych
P O L E C A M Y
hosting i domeny
GSM: 606 605 545      E-MAIL: gkk@mastertel.com.pl
Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej o plityce plików cooki